Způsoby dopravy

Našim zákazníkům nabízíme na výběr z několika spolehlivých způsobů dopravy a platby zboží; všechny uvedené způsoby dopravy umožňují platbu na dobírku či osobně při předání zboží. Jakýkoliv způsob dopravy si zvolíte, vždy máte možnost sledovat online stav doručování Vaší zásilky (či její přípravy k osobnímu vyzvednutí). Odkaz na online sledování stavu zásilky Vám zašleme spolu s potvrzením o odeslání zboží. Vzhledem k omezením některých způsobů dopravy, která se týkají maximálních rozměrů či hmotnosti zásilky, nemusí být při uzavírání konkrétní objednávky některé z níže uvedených způsobů dopravy k dispozici.

Vyzvednout na výdejním místě
zdarma
Osobní odběr zboží v síti výdejních míst Zásilkovna. Hlavní výhodou osobního odběru je možnost zvolit si místo odběru, které Vám nejvíce vyhovuje, a čas návštěvy výdejního místa podle Vašich časových možností.
Více informací na webu přepravce.
zdarma
Osobní odběr zboží v síti výdejních míst DPD Pickup. Hlavní výhodou osobního odběru je možnost zvolit si místo odběru, které Vám nejvíce vyhovuje, a čas návštěvy výdejního místa podle Vašich časových možností.
Více informací na webu přepravce.
zdarma
Osobní odběr zboží v síti výdejních míst PPL ParcelShop. Hlavní výhodou osobního odběru je možnost zvolit si místo odběru, které Vám nejvíce vyhovuje, a čas návštěvy výdejního místa podle Vašich časových možností.
Více informací na webu přepravce.
Doručit na adresu
zdarma
Doručení zásilky prostřednictvím kurýrní služby PPL představuje pohodlný způsob dopravy, při kterém Vám bude zásilka doručena na Vámi zvolenou doručovací adresu. Před doručováním se Vám kurýr telefonicky ohlásí.
Více informací na webu přepravce.
zdarma
Doručení zásilky prostřednictvím kurýrní služby DPD představuje pohodlný způsob dopravy, při kterém Vám bude zásilka doručena na Vámi zvolenou doručovací adresu. Před doručováním se Vám kurýr telefonicky ohlásí.
Více informací na webu přepravce.