Tercio.cz
GARANCE: Rychlé doručení!
Takto označené zboží odesíláme vždy ještě v den objednání.
Doprava od 49 Kč
3036 výdejních míst po celé ČR!
Bezproblémové vrácení zboží
a reklamace: snadno vyřídíte pomocí služby Tercio Asistent.
Nic neriskujte - využijte prodlouženou záruku či možnost výměny reklamovaného zboží za nový kus: zjistěte více.
Výdejní místa označená    umožňují prohlédnutí / vyzkoušení objednaného zboží před jeho převzetím a zaplacením.
Výdejní místa označená SO/NE umožňují pohodlné sobotní/nedělní vyzvednutí objednaného zboží.
 Odešlete-li svou objednávku ještě dnes, i bez slevového kódu automaticky získáte 5% slevu na cenu zboží!
Způsoby dopravy

Našim zákazníkům nabízíme na výběr z několika spolehlivých způsobů dopravy a platby zboží; všechny uvedené způsoby dopravy umožňují platbu na dobírku či osobně při předání zboží. Jakýkoliv způsob dopravy si zvolíte, vždy máte možnost sledovat online stav doručování Vaší zásilky (či její přípravy k osobnímu vyzvednutí). Odkaz na online sledování stavu zásilky Vám zašleme spolu s potvrzením o odeslání zboží. Vzhledem k omezením některých způsobů dopravy, která se týkají maximálních rozměrů či hmotnosti zásilky, nemusí být při uzavírání konkrétní objednávky některé z níže uvedených způsobů dopravy k dispozici.

Vyzvednout na výdejním místě
cena od 49 Kč
Osobní odběr zboží v síti výdejních míst Zásilkovna. Hlavní výhodou osobního odběru je možnost zvolit si místo odběru, které Vám nejvíce vyhovuje, a čas návštěvy výdejního místa podle Vašich časových možností.
Více informací na webu přepravce.
cena od 59 Kč
Osobní odběr zboží v síti výdejních míst DPD Pickup. Hlavní výhodou osobního odběru je možnost zvolit si místo odběru, které Vám nejvíce vyhovuje, a čas návštěvy výdejního místa podle Vašich časových možností.
Více informací na webu přepravce.
cena od 89 Kč
Osobní odběr zboží v síti výdejních míst PPL ParcelShop. Hlavní výhodou osobního odběru je možnost zvolit si místo odběru, které Vám nejvíce vyhovuje, a čas návštěvy výdejního místa podle Vašich časových možností.
Více informací na webu přepravce.
Doručit na adresu
cena od 69 Kč
Doručení zásilky prostřednictvím kurýrní služby DPD představuje pohodlný způsob dopravy, při kterém Vám bude zásilka doručena na Vámi zvolenou doručovací adresu. Před doručováním se Vám kurýr telefonicky ohlásí.
Více informací na webu přepravce.
cena od 96 Kč
Doručení zásilky doručovatelem České pošty na Vámi zvolenou adresu. V případě, že se poštovnímu doručovateli nepodaří Vás na uvedené adrese zastihnout, bude pro Vás zásilka uložena na doručovací poště.
Více informací na webu přepravce.
cena od 99 Kč
Doručení zásilky prostřednictvím kurýrní služby PPL představuje pohodlný způsob dopravy, při kterém Vám bude zásilka doručena na Vámi zvolenou doručovací adresu. Před doručováním se Vám kurýr telefonicky ohlásí.
Více informací na webu přepravce.
cena od 259 Kč
Doručení zásilky prostřednictvím kurýrní služby TopTrans představuje pohodlný způsob dopravy, při kterém Vám bude zásilka doručena na Vámi zvolenou doručovací adresu. Před doručováním se Vám kurýr telefonicky ohlásí.
Více informací na webu přepravce.
AmplicommsAndersenAttendsBeurerBischoff & BischoffConversorDietzDoroDrive MedicalEmporiaEschenbachEtacGeemarcGimiHartmannHerdegenHumantechnikHydasInvacareMedisanaOssenbergPeltorPlaymarketRebotecRehasenseRolserSabiSabyaSeniSoehnleSuprimaTheralineThuasneToguVibraLiteVitilityWarmiesWeibleWellysWilliams Sound